Domů

Domů > Cestování a turistika Vlaky s upravenými vozy

info@bezbarier.cz

VLAKY S UPRAVENÝMI VOZY

Spěšné vlaky, rychlíky a vlaky IC a EC s řazenými upravenými vozy. U vlaků není uvedeno období jízdy vlaku nebo omezení jejich jízdy (vlaky nemusí jezdit denně). Údaje o omezení jízdy vlaků naleznete v jízdním řádu ČD. O umístění upraveného vozu ve vlaku informuje vývěska Řazení vlaků na železničních stanicích.

PŘEHLED VLAKŮ

Č. vlaku Název vlaku Trať Přes
IC 50KarlštejnPraha hl. n. 14:25 - Nürnberg Hbf 19:21Praha Smíchov - Plzeň - Mariánské Lázně - Cheb - Marktredwitz
IC 51KarlštejnNürnberg Hbf 10:34 - Praha hl. n. 15:34Marktredwitz - Cheb - Mariánské Lázně - Plzeň - Praha Smíchov
IC 58EgrensisPraha hl. n. 6:25 - Nürnberg Hbf 11:21Praha Smíchov - Plzeň - Mariánské Lázně - Cheb - Marktredwitz
IC 59EgrensisNürnberg Hbf 14:36 - Praha hl. n. 19:34Marktredwitz - Cheb - Mariánské Lázně - Plzeň - Praha Smíchov
EC 72SmetanaWien Südbf (Ost) 14:25 - Praha Holešovice 18:50Hohenau - Břeclav - Brno - Česká Třebová - Pardubice
EC 73SmetanaPraha Holešovice 10:58 - Wien Südbf 15:36Pardubice - Česká Třebová - Brno - Břeclav - Hohenau
EC 78CsárdasBudapest Nyug. 14:05 - Praha hl. n. 21:12Štúrovo - Nové Zámky - Bratislava - Břeclav - Brno - Česká Třebová - Pardubice
EC 79CsárdasPraha Holešovice 8:58 - Budapest Nyug. 15:58 Pardubice - Česká Třebová - Brno - Břeclav - Bratislava - Nové Zámky - Štúrovo
EC 104SobieskiWien Südbf 9:40 - Warszawa Wsch. 17:50Hohenau - Břeclav - Otrokovice - Přerov - Ostrava - Petrovice u Karviné
EC 105SobieskiWarszawa Wsch. 9:20 - Wien Südbf 17:36Petrovice u Karviné - Ostrava - Přerov - Otrokovice - Břeclav - Hohenau
IC 120KošičanKošice 7:20 - Praha hl. n. 17:04Žilina - Český Těšín - Ostrava - Olomouc - Praha Libeň
IC 121KošičanPraha hl. n. 7:05 - Košice 16:47Praha Libeň - Olomouc - Ostrava - Český Těšín - Žilina
IC 122OdraKošice 11:20 - Praha hl. n. 21:04Žilina - Český Těšín - Ostrava - Olomouc - Praha Libeň
IC 123OdraPraha hl. n. 11:05 - Košice 20:47Praha Libeň - Olomouc - Ostrava - Český Těšín - Žilina
IC 168Jan HusPraha Smíchov 18:32 - Dresden Hbf 22:00Praha hl. n. - Ústí nad Labem - Děčín - Dresden Hbf
IC 169Jan HusDresden Hbf 7:58 - Praha Smíchov 11:16Dresden Hbf - Děčín - Ústí nad Labem - Praha hl. n.
EC 170HungariaBudapest Nyug. 10:05 - Berlin Zoo 22:31Bratislava - Břeclav - Česká Třebová - Praha hl. n. - Děčín
EC 171HungariaBerlin Zoo 7:22 - Budapest Nyug. 19:58Děčín - Praha hl. n. - Česká Třebová - Břeclav - BL
EC 172VindobonaWien Südbf 10:25 - Hamburg Altona 23:14Břeclav - Brno - Česká Třebová - Praha Holešovice - Děčín - Berlin
EC 173VindobonaHamburg Altona 6:40 - Wien Südbf 19:33Berlin - Děčín - Praha Holešovice - Česká Třebová - Brno - Břeclav
EC 174Alois NegrelliPraha hl. n. 12:44 - Hamburg Altona 21:19Praha Holešovice - Děčín - Berlin
EC 175Alois NegrelliHamburg Altona 10:44 - Praha hl. n. 19:09Berlin - Děčín - Praha Holešovice
EC 176Porta BohemicaPraha hl. n. 8:44 - Hamburg Altona 17:10Praha Holešovice - Ústí nad Labem - Děčín - Berlin
EC 177Porta BohemicaWesterland Sylt 9:53 - Praha hl. n. 17:10Hamburg - Berlin - Dresden - Děčín - Praha Holešovice
EC 178Carl Maria von WeberPraha hl. n. 6:44 - Hamburg Altona 15:12Praha Holešovice - Ústí nad Labem - Děčín - Berlin
EC 179Carl Maria von WeberHamburg Altona 14:44 - Praha hl. n. 23:09Berlin - Děčín - Ústí nad Labem - Praha Holešovice
R 230RastislavBudapest Nyug. 12:55 - Přerov 18:31Štúrovo - Nové Zámky - Bratislava - Břeclav - Otrokovice
R 231RastislavPřerov 6:34 - Budapest Nyug. 12:10Břeclav - Bratislava - Nové Zámky - Štúrovo
R 250 Wroclaw Gl. 14:40 - Praha hl. 21:21 Walbrzych - Meziměstí - Police n. Met. - Náchod - Poděbrady - Praha Vysočany
R 251 Praha hl. n. 7:23 - Wroclaw Gl. 14:13Praha Vysočany - Poděbrady - Náchod - Police n. Met. - Meziměstí - Walbrzych
R 276SlovanBudapest Kel. 8:05 - Praha hl. n. 17:32Rusovce - Bratislava - Břeclav - Brno - Tišnov - Kolín
R 277SlovanPraha hl. n. 6:10 - Budapest Kel. 15:48Praha Libeň - Kolín - Tišnov - Brno - Břeclav - Bratislava - Rusovce
R 432BeskydŽilina 15:47 - Brno hl. n. 21:00Čadca - Čes. Těšín - Bohumín - Ostrava hl. n. - Přerov - Kojetín
R 433BeskydBrno hl.n. 5:51 - Žilina 10:28Kojetín - Přerov - Ostrava hl. n. - Bohumín - Čes. Těšín - Čadca
R 472 Summerau 8:49 - Praha hl. n. 12:59Hor. Dvořiště - Čes. Budějovice - Tábor - Praha Vršovice
R 473 Praha hl. n. 15:16 - Summerau 19:17Praha Vršovice - Tábor - Čes. Budějovice - Hor. Dvořiště
R 474 Summerau 14:47 - Praha hl. n. 18:51Hor. Dvořiště - Čes. Budějovice - Tábor - Praha Vršovice
R 475 Praha hl. n. 7:05 - Summerau 11:20Praha Vršovice - Tábor - Čes. Budějovice - Hor. Dvořiště
Ex 506HutníkBohumín 9:00 - Praha hl. n. 13:56Ostrava hl. n. - Hranice na M. - Olomouc - Pardubice - Praha Libeň
Ex 507HutníkPraha hl. n. 18:05 - Bohumín 23:01Pardubice - Olomouc - Hranice na M. - Ostrava hl. n.
R 630Primátor ZenklČeské Budějovice 5:28 - Praha hl.n. 7:57Tábor - Praha Vysočany
R 631Primátor ZenklPraha hl. n. 16:05 - České Budějovice 18:39Praha Vysočany - Tábor
R 632 České Budějovice 7:25 - Praha hl.n. 9:51Tábor - Praha Vysočany
R 636 České Budějovice 18:19 - Praha hl.n. 20:51Tábor - Praha Vysočany
R 639 Praha hl. n. 20:05 - České Budějovice 22:37Praha Vysočany - Tábor
R 640 Český Těšín 5:35 - Praha Smíchov 11:27Havířov - Ostrava Vítkovice - Hranice na M. - Olomouc - Pardubice - Praha Libeň - Praha hl. n.
R 641 Praha Smíchov 13:58 - Český Těšín 19:45Praha hl. n. - Praha Libeň - Pardubice - Olomouc - Hranice na M. - Ostrava Vítkovice - Havířov
R 646KameniceLiberec 15:53 - Chomutov 19:56Zittau - Varnsdorf - Děčín - Ústí nad Labem - Most
R 647KameniceChomutov 10:50 - Pardubice hl. n. 18:28Most - Ústí nad Labem - Děčín - Varnsdorf - Zittau - Liberec - Hr. Králové
R 653 Cheb 4:37 - Praha hl. n. 8:04Mariánské Lázně - Plzeň - Praha Smíchov
R 654 Praha hl. n. 14:30 - Cheb 18:10Praha Smíchov - Plzeň - Mariánské Lázně
R 655 Cheb 6:20 - Praha hl. n. 9:49Mariánské Lázně - Plzeň - Praha Smíchov
R 656 Praha hl. n. 16:30 - Cheb 20:12Praha Smíchov - Plzeň - Mariánské Lázně
R 662RožmberkBohumín 3:34 - Plzeň hl. n. 13:57Ostrava - Přerov - Brno - Jihlava - Čes. Budějovice
R 663RožmberkPlzeň hl. n. 14:04 - Přerov 22:30Čes. Budějovice - Jihlava - Brno
R 666JunákBohumín 12:08 - Plzeň hl. n. 22:42Ostrava - Přerov - Brno - Jihlava - Čes. Budějovice
R 667JunákPlzeň hl. n. 6:18 - Brno hl. n.12:59Čes. Budějovice - Jihlava
R 670 Brno hl. n. 5:14 - Karlovy Vary dol. n. 13:25Brno - Kolín - Praha Holešovice - Ústí nad Labem - Most
R 671 Praha hl. n. 16:34 - Brno hl. n. 20:01Praha Libeň - Kolín - Tišnov
R 672VysočinaBřeclav 5:38 - Františkovy Lázně 13:36Brno - Tišnov - Kolín - Praha hl. n. - Plzeň - Mar. Lázně - Cheb
R 673VysočinaFrantiškovy Lázně 14:28 - Brno hl. n. 21:59Cheb - Mar. Lázně - Plzeň - Praha hl. n. - Kolín - Tišnov
R 675 Praha Smíchov 9:58 - Brno hl. n. 13:37Praha hl. n. - Kolín - Tišnov
R 680 Pardubice hl. n. 8:23 - Liberec 11:36Hr. Králové - Semily - Turnov
R 692PloučniceLiberec 13:46 - Chomutov 17:28Děčín - Ústí nad Labem - Most
R 693PloučniceChomutov 6:20 - Liberec 10:02Most - Ústí nad Labem - Děčín
R 702ŠohajBřeclav 3:52 - Praha Smíchov 9:09Otrokovice - Přerov - Olomouc - Kolín - Praha hl. n.
R 703ŠohajPraha Smíchov 14:57 - Břeclav 20:25Praha hl. n. - Kolín - Olomouc - Přerov - Otrokovice
R 708GalánBřeclav 15:37- Praha Smíchov 21:02Otrokovice - Přerov - Olomouc - Kolín - Praha hl. n.
R 709GalánPraha Smíchov 5:38 - Břeclav 10:57Praha hl. n. - Kolín - Olomouc - Přerov - Otrokovice
R 712Emanuel RádlPraha Mas. nádr. 15:35 - Karlovy Vary dol. n. 19:50Kralupy n. Vltavou - Most - Chomutov
R 714LunaPraha hl. n. 19:27 - Chomutov 22:19Praha Holešovice - Slaný - Most
R 715LunaChomutov 5:40 - Praha Mas. n. 8:33Most - Slaný
R 720VláraVlárský Průsmyk 6:04 - Brno hl. n. 8:57Bylnice - Bojkovice - Uherský Brod - Veselí n. Mor. - Kyjov
R 721VláraBrno hl. n. 13:15 - Bylnice 16:04Kyjov - Veselí n. Mor. - Uherský Brod - Bojkovice
R 730SlezanBohumín 5:38 - Brno hl. n. 8:39Ostrava - Přerov
R 731SlezanBrno hl. n. 11:45 - Bohumín 14:51Přerov - Ostrava
R 737 Brno hl. n. 17:00 - Bohumín 20:08Přerov - Ostrava
R 770 Praha Mas. n. 13:26 - Děčín hl. n. 15:46Kralupy n. Vltavou - Ústí nad Labem
R 771 Děčín hl. n. 7:38 - Praha Mas. n. 9:55Ústí nad Labem - Kralupy n. Vltavou
R 773 Děčín hl. n. 12:00 - Praha Mas. n. 14:15Ústí nad Labem - Kralupy n. Vltavou
R 774 Praha Mas. n. 16:17 - Děčín hl. n. 18:39Kralupy n. Vltavou - Ústí nad Labem
R 775 Děčín hl. n. 13:58 - Praha Mas. n. 16:18Ústí nad Labem - Kralupy n. Vltavou
R 790 Plzeň hl. n. 6:19 - Chomutov 8:55
R 793 Chomutov 17:53 - Plzeň hl. n. 20:16
R 800 Přerov 11:43 - Břeclav 13:02Otrokovice - Hodonín
R 809 Břeclav 13:15 - Bohumín 16:41Hodonín - Otrokovice - Přerov - Ostrava
R 810ŠumavaVolary 16:19 - Praha hl. n. 21:53Čes. Budějovice - Tábor
R 830 Praha hl. n. 6:40 - Karlovy Vary dol. n. 10:15Kladno - Chomutov
R 831Emanuel RádlKarlovy Vary 4:48 - Praha hl. n. 8:40Chomutov - Žatec - Kladno
R 835 Karlovy Vary dol. n. 17:56 - Praha hl. n. 21:28Chomutov - Žatec - Kladno
R 851 Cheb 3:47 - Praha hl. n. 7:09Mariánské Lázně - Plzeň - Praha Smíchov
R 853 Cheb 8:06 - Praha hl. n. 11:35Mariánské Lázně - Plzeň - Praha Smíchov
R 854 Praha hl. n. 19.30 - Cheb 23:16Praha Smíchov - Plzeň - Mariánské Lázně
R 855 Plzeň hl. n. 14:58 - Praha hl. n. 16:39Rokycany - Beroun - Praha Smíchov
R 856 Praha hl. n. 21:00 - Plzeň hl. n. 22:39Praha Smíchov - Beroun - Rokycany
R 870 Brno hl. n. 5.59 - Praha Smíchov 9:53Bratislavansko - Česká Třebová - Kolín - Praha hl. n.
R 875 Karlovy Vary dol. n. 13:45 - Praha hl. n. 18:20Chomutov - Most - Ústí nad Labem - Praha Holešovice
R 896 Liberec 17:43 - Děčín hl. n. 19:36Jablonné v Podještědí - Česká Lípa
R 897 Děčín hl. n. 15:19 - Liberec 17:19Česká Lípa - Jablonné v Podještědí
R 900 Jeseník 11:07 - Brno hl. n. 15:02Ramzová - Hanušovice - Olomouc - Prostějov
R 901 Brno hl. n. 6:14 - Jeseník 10:20Prostějov - Olomouc - Hanušovice - Ramzová
R 904PradědJeseník 16:12 - Brno hl. n. 20:09Ramzová - Hanušovice - Olomouc - Prostějov
R 905PradědBrno hl. n. 12:00 - Jeseník 15:55Prostějov - Olomouc - Hanušovice - Ramzová
R 930 Olomouc hl. n. 5:30 - Brno hl. n. 7:10Prostějov - Vyškov na Moravě
R 932 Šumperk 6:26 - Brno hl. n. 9:15Uničov - Olomouc - Prostějov
R 937 Brno hl. n. 15:55 - Olomouc hl. n. 17:32Vyškov na Moravě - Prostějov
R 939 Brno hl. n. 18:00 - Olomouc hl. n. 19:34Vyškov na Moravě - Prostějov
R 958 Jeseník 13:17 - Praha hl. n. 18:54Hanušovice - Letohrad - Hr. Králové - Nymburk - Praha Vysočany
R 959 Týniště n. Orlicí 9:46 - Jeseník 13:02Letohrad - Hanušovice - Ramzová
R 1495 Chomutov 19:20 - Plzeň hl. n. 22:26Žatec - Plasy
R 1550 Praha hl. n. 6:00 - Plzeň hl. n. 7:42Praha Smíchov - Beroun - Rokycany
Sp 1632 Praha Mas. n. 14:20 - Chomutov 16:41Praha Dejvice - Kladno - Žatec
Sp 1633 Chomutov 15:53 - Praha hl. n. 18:18Žatec - Kladno
Sp 1634 Praha Mas. n. 17:17 - Chomutov 16:47Praha Dejvice - Kladno - Žatec
Sp 1644RadhošťOstrava hl. n. 12:23 - Brno hl. n. 16:57Frýdek-Místek - Valašské Meziříčí - Holešov - Kroměříž - Vyškov na Moravě
Sp 1645RadhošťNezamyslice 7:15 - Ostrava hl. n. 10:49Kroměříž - Holešov - Valašské Meziříčí - Frýdek-Místek
Sp 1680 Brno hl. n. 7:25 - Česká Třebová 8:39Blansko - Letovice
Sp 1682 Brno hl. n. 11:30 - Česká Třebová 12:43Blansko - Letovice
Sp 1683 Česká Třebová 10:16 - Brno hl. n. 11:28Letovice - Blansko
Sp 1684 Brno hl. n. 14:12 - Česká Třebová 15:25Blansko - Letovice
Sp 1685 Česká Třebová 14:03 - Brno hl. n. 15:15Letovice - Blansko
Sp 1686 Brno hl. n. 15:34 - Česká Třebová 16:47Blansko - Letovice
Sp 1689 Česká Třebová 19:31 - Brno hl. n. 20:41Letovice - Blansko
Sp 1690 Ústí n. Labem hl. n. 1:32 - Karlovy Vary 3:39Most - Chomutov
Sp 1700 Jeseník 5:13 - Olomouc hl. n. 7:22Ramzová - Hanušovice - Mohelnice
Sp 1701 Olomouc hl. n. 16:39 - Jeseník 18:55Mohelnice - Hanušovice - Ramzová
Sp 1710 Praha Mas. n. 6:09 - Chomutov 8:52Kralupy nad Vltavou - Most
Sp 1713 Chomutov 13:37 - Praha Mas. n. 16:31Most - Kralupy nad Vltavou
Sp 1717 Chomutov 17:34 - Praha hl. n. 20:29Most - Kralupy nad Vltavou - Praha Holešovice
Sp 1720 Opava východ 4:45 - Olomouc hl. n. 7:16Krnov - Bruntál
Sp 1721 Olomouc hl. n. 7:55 - Opava východ 10:25Bruntál - Krnov
Sp 1724 Opava východ 13:09 - Olomouc hl. n. 15:45Krnov - Bruntál
Sp 1726 Opava východ 15:30 - Olomouc hl. n. 18:21Krnov - Bruntál
Sp 1727 Olomouc hl. n. 16:41 - Opava východ 19:26Bruntál - Krnov
Sp 1774 Praha Mas. n. 18:03 - Děčín hl. n. 20:33Kralupy nad Vltavou - Ústí nad Labem
Sp 1775 Děčín hl. n. 6:08 - Praha Mas. n. 8:25Ústí nad Labem - Kralupy n. Vltavou
Sp 1776 Praha Mas. n. 20:03 - Děčín hl. n. 22:27Kralupy nad Vltavou - Ústí nad Labem
Sp 1800 Ostrava Svinov 7:20 - Jeseník 10:01Opava Východ - Krnov - Mikulovice
Sp 1801 Jeseník 5:37 - Vsetín 10:28Mikulovice - Krnov - Opava Východ - Ostrava Svinov - Frýdek-Místek - Val. Meziříčí
Sp 1802 Ostrava Svinov 9:58 - Jeseník 12:55Opava Východ - Krnov - Mikulovice
Sp 1803 Jeseník 10:22 - Ostrava Svinov 13:03Mikulovice - Krnov - Opava Východ
Sp 1804 Ostava Svinov 13:23 - Jeseník 15:58Opava Východ - Krnov - Mikulovice
Sp 1805 Jeseník 13:14 - Ostrava Svinov 16:17Mikulovice - Krnov - Opava Východ
Sp 1806 Vsetín 14:35 - Jeseník 19:15Val. Meziříčí - Frýdek-Místek - Ostrava Svinov - Opava Východ - Krnov - Mikulovice
Sp 1807 Jeseník 16:08 - Ostrava Kunčice 19:25Mikulovice - Krnov - Opava Východ - Ostrava Svinov
Sp 1832 České Budějovice 13:14 - Praha hl. n. 15:51Tábor - Praha Vysočany
Sp 1835 Praha hl. n. 9:01 - České Budějovice 11:44Praha Vysočany - Tábor
Sp 1837 Praha hl. n. 11:44 - České Budějovice 14:19Praha Vysočany - Tábor
Sp 1890 Praha hl. n. 9:36 - Rakovník 11:19Praha Zličín - Kladno
Sp 1893 Rakovník 11:48 - Praha hl. n. 13:13Praha Dejvice - Kladno
Sp 1895 Rakovník 13:24 - Praha Mas. n. 15:08Kladno - Praha Dejvice
Sp 1911 Rumburk 4:38 - Kolínín 8:05Česká Lípa - Mladá Boleslav - Poděbrady
Sp 1912 Kolínín 9:25 - Česká Lípa hl. n. 11:14Poděbrady - Mladá Boleslav
Sp 1914 Nymburk hl. n. 13:58 - Česká Lípa 15:18Mladá Boleslav - Doksy
Sp 1915 Rumburk 15:02 - Nymburk hl. n. 17:30Česká Lípa - Doksy - Mladá Boleslav
Sp 1916 Nymburk hl. n. 18:21 - Rumburk 20:57Mladá Boleslav - Doksy - Česká Lípa
Sp 1924 Bojkovice 11:01 - Brno hl. n. 13:35Uherský Brod - Kunovice - Veselí n. Mor. - Kyjov
Sp 1929 Brno hl. n. 19:02 - Bojkovice 21:32Kyjov - Veselí n. Mor. - Kunovice - Uherský Brod
Přepis z materiálů ČD, sloupec "Přes" dopsán podle JŘ.
Zaslal: Zdeněk Grebeň

OSOBNÍ VLAKY

V okolí Chomutova, Děčína, České Lípy a na severní Moravě (trať Olomouc - Šumperk - Jeseník - Krnov - Bruntál) jsou na některých osobních vlacích řazeny vozy 843. V okolí Prahy na tratích do Kolína a Pardubic, Kralup nad Vltavou, Berouna, Benešova, do Kolina přes Lysou nad Labem a na trati Poříčany - Nymburk jsou některé vlaky vedeny pantografovými jednotkami s nástupním prostorem ve výšce cca 500 mm.


Doporučené rozlišení 800x600, MSIE 5.0.