Domů

Domů > Články > MFF Karlovy Vary

info@bezbarier.cz

 

MFF KARLOVY VARY - KINO BEZ BARIÉR

Společnost Philip Morris ČR společně s Nadací Charty 77 - Konto Bariéry iniciovala projekt s názvem Kino bez bariér, jehož dějištěm bude Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech a promítací síň Dlabačov v Praze. V rámci projektu chtějí handicapovaným spoluobčanům, především vozíčkářům, umožnit bezproblémový přístup na karlovarský festival a návštěvu některého z festivalových filmů v Praze.

KINO BEZ BARIÉR - MMF KARLOVY VARY (5. - 14. 7. 2001)
Po celou dobu mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech bude pro vozíčkáře na každou projekci ve vybraných sálech hotelu Thermal (I. P. Pavlova 11, Karlovy Vary - Velký sál, Malý sál, Kongresový sál) k dispozici celkem 12 míst, včetně parkovacích míst v blízkosti hotelu. Pro handicapované návštěvníky bude zřízena stálá telefonní linka pro rezervaci vstupenek, které si následně budou moci zdarma vyzvednout přímo v pokladně, u vchu do hotelu. Telefonní číslo pro rezervace vstupenek, které zveřejní i prostřednictvím tiskové a rozhlasové inzerce nám prý sdělí později.

KINO BEZ BARIÉR - KARLOVY VARY V PRAZE (15. 7. 2001)
Projekt v promítací síni Dlabačov je určen pro handicapované občany, kteří nemají možnost navštívit festival přímo v Karlových Varech. Organizátoři proto společně s partnery zapůjčí čtyři festivalové filmy, které budete moci shlédnout v neděli 15. července 2001 v promítací síni Dlabačov (Bělohorská 24, 169 01 Praha 6). Na každé promítání (začátky v 11.00, 14.00, 17.00 a 20.00 hodin) bude k dispozici cca 15 - 20 míst bezplatných vstupenek a míst pro vozíčkáře, včetně parkovacích míst u hotelu Pyramida. V horní části kina jsou přístupné toalety pro vozíčkáře s výjimkou elektrických vozíků. Vstupenky si návštěvníci budou moci zdarma vyzvednout v pokladně promítací síně. Názvy filmů i čas projekce, které zveřejní i prostřednictvím rozhlasové inzerce, nám prý rovněž sdělí později.

V případě jakýchkoli dotazů se, prosím, obraťte na agenturu Impact, která akce v Praze a Karlových Varech zajišťuje.

Kontakt:
Impact, Zdeněk Zikmund nebo Marek Zeman,
tel.: 02/ 627 81 85,
fax: 02/ 627 92 36,
recepce@impact.cz

Hynek Latta
lattah@bezbarier.cz


Doporučené rozlišení 800x600, MSIE 5.0.