Domů

Domů > Články > Pozvánka na veletrhy

info@bezbarier.cz

POZVÁNKA NA VELETRHY REHACARE A REHAPROTEX

Rádi bychom Vás informovali o významných veletrzích zaměřených na techniku pro lidi se speciálními potřebami.
Bezpochyby jedním z největších svého druhu je veletrh REHACARE jehož  12. ročník právě proběhl. Koná se pravidelně ve Spolkové republice Německo v Düsseldorfu.
Náš tým oceňuje především velmi rozsáhlou oblast komunikačních pomůcek se zaměřením na PC. Asi nejvíce nás dle katalogu zaujala firma Incap
www.incap.de, vyrábějící adaptované rozhraní pro PC jako např. velkotlačítkové klávesnice, speciální joysticky apod.
Proto neváhejte a zkuste  příští rok v říjnu tento veletrh navštívit. Těch 20 DM za to opradu stojí.

Odkaz na Rehacare

V naší české kotlině (a moravských úvalech) nás čená taky velmi zajímavá akce. Tou je obdobný veletrh s názvem Rehaprotex konaný 6. - 9. 11. 2001 v Brně. Svojí rozsáhlostí se zatím nevyrovná výše zmíněnému, nicméně má dle našeho názoru stabilní úroveň.
Jako doprovodný program veletrhu  je výstava nestátních a neziskových organizací "Pro váš úsměv". Bez Bariér zde bude mít vlastní stánek, a tak koho náš web zajímá, má jedinečnou možnost s námi pohovořit a osobně poznat naši práci.
Zárověň máme tu čest Vás všechny pozvat do internetové kavárny "Internetovna". Bez Bariér je jednou z organizací, která tento projekt zajišťuje pod hlavičkou nedávno vzniklé Asosiace Informaních Systémů pro Občany se specifickými potřebami www.aiso.cz.  

Odkaz na Rehaprotex

Karel Ryšavý
info@bezbarier.cz


Doporučené rozlišení 800x600, MSIE 5.0.