občanské sdružení
vyhledej    
fotogalerie    
info@bezbarier.cz
   vyber požadované město: články   cestování   ubytování   dokumenty   tipy   odkazy   diskuze   kontakty
   Potvrď výběr    nově:   english version
Domů > Kontakt

Kontakt

     Jste na stránkách, jejichž tým se zaměřuje na zprostředkování informací v oblasti bezbariérového přístupu. Cílem je popsat objekty, dopravu a další aspekty bezbariérovosti podle geografického členění především ve velkých a okresních městech. Tato stánka má pomoci ve snadnější orietaci v České Republice těm, kteří bezbariérový přístup potřebují každodenně - tedy vozíčkářům.

     V budoucnu předpokládáme rozšíření těchto oblastí o další služby. Rádi bychom nabídli komplexní informační servis pro lidi s fyzickým handicapem a tak přispěli k vybudování společnosti, jak říká náš název, bez bariér.

 

Náš projekt není maličkostí a bereme ho jako úkol nás všech. Proto vás zveme k předávání dalších zajímavých a aktuálních informací, k diskuzím a konstruktivní kritice. Vítáme jakékoliv příspěvky, které obohatí a rozšíří právě budovanou databázi. Pro tento účel hledáme spolupracovníky, kteří by pravidelně přispívali novinkami a postřehy ze svého regionu, a to nejlépe prostřednictvím mocného média - Internetu. Zveme Vás také k diskusi o všem, co brání tomu, aby náš svět byl bez bariér.
Bez Bariér o.s.
Mikulovská 9
628 00 Brno


IČO: 26524007
Stanovy občanského sdružení Bez Bariér
číslo transparentního účtu: 457442001/2400
Registrace u MVČR pod č.j. VS/1-1/46288/01-R
Tým Bez Bariér
Karel Ryšavý
 obsahová náplň, informace  design správa webu
info@bezbarier.cz
tel: 608854182
  rysavy@bezbarier.cz    webmaster@bezbarier.cz 

Doporučené rozlišení 800x600, MSIE 5.0.